Remont chodnika przy ul. Gdańskiej


W grudniu ubiegłego roku miasto ogłosiło przetarg na modernizację chodnika na odcinku od ul. Katowickiej do Ronda Rotmistrza Pileckiego, w Rumi Janowie. Zgodnie z warunkami specyfikacji, remont ma polegać m.in. na wymianie zdegradowanej podbudowy oraz wymienieniu płyt chodnikowych na kostkę brukową.

Zobacz: Remont domów wielorodzinnych na Zagórzu – ruszył przetarg

Na realizację inwestycji pierwotnie planowano przeznaczyć 200 000 zł, ale po otwarciu ofert wiemy, że będzie to kwota wyższa o co najmniej 15 tysięcy (o tyle więcej wynosi cena w najtańszej ofercie). Zgodnie z informacjami, jakie uzyskałem w urzędzie, środki na realizację zamówienia zostaną zwiększone na posiedzeniu najbliższej sesji Rady Miasta (31 stycznia). Inwestycja powinna zostać zrealizowana do końca maja bieżącego roku.

BIP: Modernizacja chodnika w ciągu ulicy Gdańskiej na odcinku od ul. Katowickiej do Ronda Rotmistrza Pileckiego w Rumi

Autor: Paweł Jałoszewski

Podziel się wiadomością ze znajomymi:

5 Comments on “Remont chodnika przy ul. Gdańskiej”

  1. Co się buduje na placu przy sieci sklepików na ul Gdańskiej 41.Rozkopali plac i teraz układają płytki na 1/4. Tępo układania tych płytek-żółwie.

  2. prosze pamietac i siegnac do wynikow budrzetu obywatelskiego na rok 2018. wg zwycieskiego projektu tam ma powstac sciezka rowerowa. czy o tym juz nikt nie pamieta ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 1