Sport i zdrowie

200. rumski parkrun!

200. rumski parkrun!
Reklama Reklama

Czy damy radę zgromadzić 200 uczestników z okazji 200 edycji parkrun? Kto chce być dwusetnym i na stałe wpisać się w historię parkrun Rumia?

Ostatnia sobota roku jest cudownym pretekstem do tego by zmienić coś w swoim życiu, nie odkładać na później marzeń. Czekamy na Ciebie już prawie 4 lata! Czas najwyższy do nas dołączyć!

Zobacz: Parkrun, czyli Rumi w biegu!

W sobotę widzimy się na parkrunie, by aktywnie i z uśmiechem przywitać weekend. Nie ważny czas, ważna Wasza obecność! Zabierzcie dzieci. Od września ruszyliśmy z programem 6 na 6. Zapraszamy do zabawy wszystkie dzieci z rodzicami oraz nauczycieli W-F. Zasada jest prosta – za 6 odbytych parkrunów, 6 z W-F! Zaskoczcie swojego nauczyciela W-F paszportem pełnym wpisów z pokonanej trasy!

Chętnych do wolontariatu zapraszamy do współudziału w organizacji spotkania.

parkrun to spotkanie, którego celem jest pokonanie 5 km trasy. Dla zdrowia i urody. Nie czas jest najważniejszy czy technika, którą planujesz pokonać dystans, a Twoja obecność, dlatego najważniejsze, że będziesz. Czekamy na Ciebie! Razem tworzymy cudowną atmosferę!

Reklama Reklama

(źródło: parkrun Rumia, https://www.facebook.com/events/413644262505442/)

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *