czwartek, 13 maja, 2021

Dzieje się w Rumi, Imprezy, kultura i rozrywka

Gorące walentynkowe tango w Stacji Kultura

stacja kultura, tango, walentynki

To było wyjątkowe wydarzenie w Stacji Kultura! Ponad 200 widzów zebranych w najpiękniejszej bibliotece świata porwał wspaniały koncert walentynkowy pt. „Tango” i pokaz tańca rodem z Ameryki Południowej. Nie dla wszystkich wystarczyło krzeseł. 🙂


“Co za noc!”

Ay que noche!” – tak rozpoczęła się relacja z środowego wydarzenia na oficjalnym profilu facebookowym rumskiej biblioteki. I nic dziwnego! Występ ściągnął na tyle dużą publiczność, że ta musiała zająć miejsca…na schodach. Kwartet Milonga Baltica zagrał w składzie : Paweł A. Nowak – bandoneon, Łukasz Perucki – skrzypce, Paweł Zawada – fortepian, Sebastian Wyszyński – kontrabas. Utwory śpiewała Dorota Lulka, a na prowizorycznym parkiecie mogliśmy zobaczyć parę Oliwia Otto i Damian Thompson. Sprawdźcie relację zdjęciową przygotowaną przez Agę Doborzyńską.

Najbliższe wydarzenia

Kolejnym ciekawym wydarzeniem zapowiedzianym przez bibliotekarzy jest spotkanie z Wojciechem Tochmanem – jednym z najwybitniejszych polskich reporterów i autorów literatury faktu. Obecnie reporter powraca z nową, porażającą opowieścią „Pianie kogutów, płacz psów”.

Zobacz: Wojciech Tochman opowie o mrocznej stronie Kambodży

Autor: Paweł Jałoszewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

78 − 70 =