Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
Bieg Tropem Wilczym Rumia

Utrudnienia w ruchu podczas Biegu Tropem Wilczym

Informacja prasowa Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni


Zobacz więcej: Bieg Tropem Wilczym w Rumi coraz bliżej!

W dniu 3 marca 2019 r. (niedziela) na terenie Rumi odbędzie się impreza sportowa organizowana przez MOSiR pn. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Trasa biegu przebiegać będzie ulicami: Żwirki i Wigury, Roszczynialskiego, Wybickiego. Bieg rozpocznie się przy Rondzie Armii Krajowej, a zakończy przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Rumi.

Ulice na trasie imprezy będą zamknięte w godz. 12:00 – 12:20. W czasie zamknięć ulic, zmianie ulegnie trasa linii 86 oraz zakłócone mogą zostać przejazdy na liniach 85, 87 i 173.

Linia 85

Kurs z Rumi Szmelty 04 o godz. 12:04, po planowym przyjeździe na przystanek Starowiejska – Poczta 02, w przypadku zamkniętego przejazdu ulicą Starowiejską, będzie oczekiwał na przywrócenie ruchu.

Linia 86

Kurs z Rumi Dworca PKP 08 w kierunku Dębogórza o godz. 12:06 do przystanku Wybickiego 02, pojedzie objazdem ulicami: Starowiejska Dąbrowskiego, Piłsudskiego, Wybickiego, Derdowskiego, z pominięciem przystanku Starowiejska – Poczta 02. Na trasie objazdu będzie obowiązywał przystanek Dąbrowskiego – Most 02.

Linia 87

Kurs z Janowa SKM 02 o godz. 12:00, po planowym przyjeździe na przystanek Starowiejska – Poczta 02, w przypadku zamkniętego przejazdu ulicą Starowiejską, będzie oczekiwał na przywrócenie ruchu.

Linia 173

Kurs z Chyloni Dworca PKP 04 o godz. 11:51, po planowym przyjeździe na przystanek Starowiejska – Poczta 02, w przypadku zamkniętego przejazdu ulicą Starowiejską, będzie oczekiwał na przywrócenie ruchu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 1 = 7