czwartek, 13 maja, 2021

Sport

To już prawie pewne! Orkan zagra wiosną przy Gdyńskiej!

oks janowo, boisko rumia, wroclawska, arka rugby, klub

Wszystko wskazuje na to, że MKS ORKAN Rumia od kwietnia mecze w roli gospodarza będzie rozgrywał na boisku przy ul. Gdyńskiej! Pierwsze spotkanie w tej sprawie z przedstawicielami Pomorskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się w połowie stycznia. Od tego czasu, zgodnie z ustaleniami, zostały powiększone ławki z zadaszeniem dla zawodników rezerwowych oraz powstała trybuna dla kibiców. Przy współpracy z klubem, MOSiRowi udało się także wynająć kontener na zaplecze socjalne.

Ze względu na trwający remont na Stadionie Miejskim w Rumi, w sezonie 2018/2019 Orkan mecze w roli gospodarza rozgrywał dotychczas na stadionie w pobliskiej Redzie i na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Po 23 kolejkach rumianie zajmują przedostatnie, spadkowe 18 miejsce w tabeli, z 16 punktami. Dotychczas strzelili 25 bramek i stracili ponad dwa razy więcej (51).

Warto podkreślić, że na boisku przy ul. Gdyńskiej swoje spotkania i treningi rozgrywają również OKS Janowo i RC Arka Rumia, dlatego sytuacja wymaga precyzyjnego dopasowania harmonogramów. Pierwsze spotkanie Orkana przy ul. Gdyńskiej zaplanowano na 7 kwietnia, o godz. 15:00. Przeciwnikiem będzie Grom Nowy Staw.

Wiadomości na temat drużyny prowadzonej przez Patryka Maćkowiaka możecie śledzić pod tagiem:

MKS ORKAN RUMIA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

95 − = 92