Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.

Remont elewacji w blokach SM Janowo

Spółdzielnia Mieszkaniowa “Janowo” rozpoczyna serię renowacji elewacji. #KiepskieRymy 😉 Jako pierwsze na liście widnieją budynki przy Pomorskiej 9 i 31, na których prace rozpoczęły się jeszcze w ubiegłym tygodniu.


Prace wykonane przez Spółdzielnie mają polegać na zmyciu i pomalowaniu ścian, które w minionym okresie uległy biodegradacji. W przypadku, gdy renowacją zostanie objęta ściana, na której znajdują się loggie, odprowadzeniu ulegną występujące tam wody opadowe. Prace w takich przypadkach będą realizowane zgodnie z zakresem określonym dla tych robót w ramach corocznego funduszu remontowego. W ubiegłym tygodniu rozpoczęto prace w budynkach Pomorska 9 i Pomorska 31.

Jak zapowiada SM Janowo, w tym roku renowacje ścian zostaną wykonane jeszcze w kilku budynkach, po przeprowadzeniu kolejnych przeglądów

zdjęcie tytułowe: Spółdzielnia Mieszkaniowa Janowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

31 − 25 =