Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.

Pierwszy rok działalności projektu “Mama w mieście Rumia”

W lipcu tego roku mija pierwszy rok działalności fanpage’u Mama w mieście Rumia”, zrzeszającego już ponad półtora tysiąca mam z Rumi i najbliższych okolic. Z tej okazji w sierpniu odbędzie się wyjątkowy rodzinny piknik, przeznaczony dla wszystkich mieszkańców naszego miasta.Jak tłumaczy organizatorka pikniku, a także administratorka fanpage’u, Pani Anna Mróz (na co dzień psycholog i psychoterapeuta), wydarzenie ma na celu promocję działalności naszych lokalnych firm, a w szczególności naszych MAM w mieście Rumia.

Przygotowałyśmy dla wszystkich szeroki wachlarz atrakcji. Nie zabraknie muzyki na żywo, pokazów eksperymentów i gimnastyki artystycznej, wspólnego ćwiczenia jogi czy samoobrony dla kobiet. Rodziny będą miały okazję podjęcia wspólnej aktywności, poprzez rytmiczną zumbę, udział w rodzinnych potyczkach sportowych, czy kalambury. – opowiada Pani Anna. Pojawią się także atrakcje specjalnie, zarówno dla najmłodszych, jak i…tych starszych. – Dzieciaki będą miały możliwość min.: obejrzenia od środka wozu strażackiego, zabawy się z klaunem, pomalowania buźki, poskakania na dmuchawcach, czy zabaw z chustą animacyjną – dodaje.

Zgodnie z zapowiedziami, na miejscu będzie można posilić się w food-truckach czy skosztować pysznej lemoniady i kawy. Dla smakoszy słodkości czekać będzie wata cukrowa, lody oraz urodzinowy tort.

Piknik rodzinny odbędzie się 31 sierpnia (sobota) w Parku Starowiejskim. Początek o godzinie 11:00. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Miasta Rumia – Michał Pasieczny.

źródło: informacje organizatora / zdjęcie tytułowe: Justyna Szufarska


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 89 = 93

Komentarz do “Pierwszy rok działalności projektu “Mama w mieście Rumia””

  • Avatar