Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
Mieszkanka Rumi w programie Big Brother

Mieszkanka Rumi w nowej edycji programu TVN “Big Brother”

Rumianka Natalia Dawidowska została uczestniczką siódmej edycji popularnego reality-show “Big Brother”. Nowy sezon popularnego reality show wystartował 13 września b.r. i jest emitowany codziennie o 20:00 na antenie programu TVN7 oraz platformie player.pl.Jeśli nie mieliście jeszcze z nim styczności (co wątpliwe :)), reality-show “Big Brother” polega na obserwacji codziennego wspólnego życia uczestników i śledzeniu ich wzajemnych relacji. Grupa uczestników wprowadza się do specjalnie przygotowanego, niewielkiego budynku pełnego kamer i odciętego od jakichkolwiek informacji od świata. Życie w domu dyktowane jest poprzez głośniki przez tzw. Wielkiego Brata, który wydaje uczestnikom polecenia oraz daje różnorodne zadania i nakazy, których wypełnianie jest obowiązkowe.

Do udziału w siódmej edycji show zgłosiło się 28 tysięcy osób, z których wyłoniono finalną 18-tkę. Program emitowany codziennie o 20:00 na antenie programu TVN7 oraz platformie player.pl. Gospodarzami wejść na żywo są Gabi Drzewiecka, Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme. Zwycięzca wielkiego finału otrzyma nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy złotych.

Jedna z uczestniczek w najnowszej edycji, Natalia Dawidowska, ma 29 lat i pochodzi z Rumi. Pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej. Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycje zawodowej służby wojskowej. W wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Jak sama przyznaje -wie, że intryguje innych swoim wyglądem. Nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za chłopaka.

źródło: bigbrother.tvn.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

60 + = 69