Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
omttk rumia zbiorka

Turniej za jeden uśmiech – podaruj młodzieży przygodę!

25 i 26 kwietniaI Liceum Ogólnokształcącym w Rumi odbędzie się pomorski etap wojewódzki XLVIII edycji OMTTK (Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy). Rywalizować będą w nim drużyny 3-osobowe w 2 kategoriach wiekowych: szkół podstawowych i ponadpodstawowych.Turniej składa się z wielu konkurencji teoretycznych i praktycznych, które aktywizują młodzież, jednocześnie wykształcając w niej potrzebne życiowe zdolności i wszechstronnie wzbogacając wiedzę. Znajdziemy wśród nich m.in. marsz na orientację, kolarski tor przeszkód czy rozpoznawanie skał i minerałów. Impreza odbywa się corocznie od 1972 roku!

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy (OMTTK) to nie tylko rywalizacja, ale również atrakcje turystyczne. Uczestnicy mają zapewnione wyżywienie oraz nocleg, a dla drużyn przewidziano nagrody. Organizatorzy mają jeszcze więcej pomysłów i energii, aby uczynić Turniej niezapomnianym przeżyciem dla uczestników. Przekraczają one jednak ich możliwości budżetowe, dlatego w internecie została uruchomiona zbiórka środków.

Jeśli ktoś chciałby wspomóc organizację imprezy, ma taką możliwość pod adresem: https://zrzutka.pl/8v4kgb. 🙂

Zobacz nagranie:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

7 + 3 =