Blog, Dzieje się w Rumi, Rumia na wesoło, Wiadomości

Rumia – miasto romantyków i zakochanych? [ZDJĘCIA]

rumia, walentynki, wydarzenia, mieszkańcy, śmieszne, humor
Reklama Reklama

Walentynki, czyli święto obchodzone bardzo chętnie także w Rumi, rządzą się swoimi prawami. Jeśli chodzi o wyznawanie miłości czy “walkę” o czyjeś względy, rumianie potrafią być pod tym względem kreatywni. 🙂1. Bez “ogonków”, ale wytrwale.

Na zdjęciu poniżej widzicie twórczość sprzed kilku lat. Dzieło znajdowało się na osiedlu przy ul. Wrocławskiej w Rumi Janowie i było świetnie widoczne z okien okolicznych bloków. Kreda nie obsługiwała polskich znaków. Jak myślicie, ilu “sprytniejszych” mieszkańców przywłaszczyło sobie autorstwo? 😉

2. Gdzie jesteś, Aniu?

Transparent na ulicy Hutniczej, wjazd z Gdyni do Rumi. Tajemnicza “Ania” jeszcze kilkakrotnie pojawiała się w tym miejscu, w różnych…kontekstach. Mówiąc dyplomatycznie (bazując na tym, co podpowiadaliście w komentarzach) uczucie okazało się platoniczne. 😉

fot. Miasto Rumia


3. Piosenka jest dobra na wszystko


Skoro święto zakochanych, to musi być także romantyczna muzyka. Ze swoją propozycją zwraca się do nas Mariush, czyli popularny Szymon Jachimek, znany choćby z kabaretu Limo. Zdjęcia do teledysku zostały nagrane w Galerii Rumia i jej okolicy.

4. Can you feel the love tonight? 😉

Takie romantyczne serduszko nad rondem rotmistrza Pileckiego w Janowie przesłał mi jeden z mieszkańców, Michał. Czy to miał być dla nas jakiś sygnał? 🙂 Jeśli tak, to na pewno został zauważony, bo zdjęcie na profilu Tymczasem w Rumi “rozbiło bank”.

rumia, walentynki, wydarzenia, mieszkańcy, śmieszne, humor


5. Trudne sprawy

Chłopie. Nie wiem, coś Ty narobił, ale to musiało być coś poważnego, skoro wymagało aż dwóch prześcieradeł. 🙂 Przystanek SKM Rumia Janowo, 2017 rok. Daria, jeśli to czytasz – daj znać, czy sprawa zakończyła się happy endem!

fot. Miasto Rumia

6. Nietypowa promocja na Walentynki 😉

Pamiętacie promocje na “łososiowe ananasy” przy okazji czarnego piątku w Rumi? CH Port Rumia przygotowało kolejną niespodziewaną “atrakcję”, tym razem z okazji Walentynek. Wyśmienitą “okazję” możecie sprawdzić tutaj.

Reklama Reklama
nietypowa promocja, achaun, walentynki, port rumia, smieszne obrazki

Zdjęcia i grafiki w niniejszym wpisie otrzymałem od czytelników bloga. Jeśli chcesz uzupełnić zestawienie, odezwij się do mnie na fanpage’u Tymczasem w Rumi lub na adres e-mail: tymczasemwrumi@gmail.com. 🙂

Zobacz więcej:


Reklama Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

56 − = 49