Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Autor: Paweł Jałoszewski.
rumia pobicie policja

Interwencja policji na dworcu w Rumi [ZOBACZ NAGRANIE]Agresywny mężczyzna w pociągu SKM Trójmiasto. Groził pasażerom i demolował pojazd!

19 marca (czwartek) na dworcu w Rumi była konieczna interwencja policji. Według nieoficjalnych informacji, jednemu z pasażerów pociągu relacji Gdańsk Śródmieście – Wejherowo grożono bronią palną [niepotwierdzone] i ostrym narzędziem [jak się okazuje – maczetą]. Mężczyzna zdążył uciec i zawiadomić kierownika pociągu. Do czasu przyjazdu funkcjonariuszy napastnik zdemolował jeden z ostatnich wagonów pociągu. Na ten moment nie posiadam więcej szczegółów.

Zatrzymywało go [sprawcę] kilku funkcjonariuszy, bo mężczyzna był bardzo agresywny. Nie wykluczamy, że może być pod wpływem środków odurzających – powiedziała dla serwisu Trójmiasto.pl rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie Anetta Potrykus.

Interwencja policji na dworcu w Rumi. Zobacz nagrania wideo!

Na fanpage’u Tymczasem w Rumi napisał do mnie mężczyzna, który wezwał na miejsce policję:

Uderzył mi nad głową maczetą i celował pistoletem. Nie było widać, że jest na jakieś kulki. Kierownik pociągu myślał że żartuję. Na szczęście policja sprawiła się błyskawicznie

relacjonuje świadek w rozmowie

Częściowy przebieg zdarzenia możecie zobaczyć na udostępnionych nagraniach poniżej:

Nagranie 1:

Nagranie 2:

Odwołany pociąg SKM Trójmiasto

Zgodnie z rozkładem, pociąg planowo miał odjechać ze stacji Rumia o 17.26, ale z powodu interwencji Policji został odwołany. Następny przejazd z Rumi w kierunku Wejherowa odbył się o godzinie 17.45.

Jeśli pojawią się jakieś nowe informacje, zaktualizuje wpis.

Zobacz:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 7 = 3

Komentarz do “Interwencja policji na dworcu w Rumi [ZOBACZ NAGRANIE]”

  • Avatar