Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
wejherowo kobieta opiekowala sie dzieckiem pod wplywem narkotykow maj 2020 tymczasemwrumi

Pod wpływem narkotyków opiekowała się 2-letnim dzieckiem. Na widok policjantów wyskoczyła przez balkon.

Wejherowscy policjanci poinformowali o zatrzymaniu 27-letniej kobiety, która będąc pod wpływem narkotyków, opiekowała się swoją 2-letnią córeczką. W obawie przed poniesieniem konsekwencji kobieta próbowała uciec i wyskoczyła przez balkon znajdujący się na I piętrze budynku.7 maja (czwartek) po godzinie 8:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkanka powiatu wejherowskiego opiekuje się swoim małym dzieckiem będąc pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Kiedy mundurowi zapukali do drzwi mieszkania kobiety, ta nie chciała otworzyć i jak się okazało, próbowała uciec…wyskakując przez balkon. 27-latka po krótkim pościgu została zatrzymana przez policjantów.

Okazało się, że kobieta w zamkniętym na klucz mieszkaniu pozostawiła swoje dziecko bez opieki. Na miejsce wezwano strażaków, którzy weszli na balkon i otworzyli drzwi mieszkania. Wezwano także karetkę pogotowia w celu sprawdzenia stanu zdrowia dziecka. Po wykonaniu badań i ustaleniach z sędzią rodzinnym, dziecko zostało przekazane pod opiekę rodziny – relacjonują wejherowscy policjanci.

Zatrzymana 27-latka została przewieziona do wejherowskiej komendy i przebadana narkotestem. Wykazał on, że kobieta jest prawdopodobnie pod wpływem kokainy, dlatego też pobrano od niej krew do analizy. Po uzyskaniu wyniku badania krwi, który określi zawartość narkotyku w organizmie niewykluczone, że 27-latka usłyszy zarzut dotyczący narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojego dziecka.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie)

Zobacz:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 39 = 46