Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.

Pożar na ulicy Sobieskiego w Rumi. Potrzebna pomoc!

W nocy z 13.05 na 14.05.2020r na ulicy Sobieskiego 40 w Rumi spłonął dom i cały dobytek jego mieszkańców.Jak relacjonuje jeden z czytelników bloga, z pożarem domu przy ul. Sobieskiego w Rumi walczyło pięć zastępów straży pożarnej. Niestety, straty są bardzo duże.

“Moja ciocia na codzień pracuje jako pielęgniarka w Szpitalu Miejskim w Gdyni wychowuje samotnie syna. Stracili oni dach nad głową. Jest ona bardzo dobrą i pomocną osobą. Zawsze pomagała innym to i liczę teraz na to, że to my pomożemy jej. Wszystko, co przez lata udało jej się zgromadzić ciężką pracą, w jednej chwili wszystko poszło z dymem. Gdyby nie najbliższa rodzina, nie mieliby nawet gdzie mieszkać.

Niewiele rzeczy udało się uratować. Przyjmiemy wszystko co może im tylko pomóc. W szczególności potrzebna jest chemia, artykuły szkolne, a także pieniądze na kapitalny remont. Liczy się każda złotówka! Bez Waszej pomocy nie damy rady!”

Zbiórka pieniędzy dla pielęgniarki prowadzona jest na stronie: https://zrzutka.pl/u4kzzb.

Z autorem apelu, Panem Jakubem Rudzińskim, można skontaktować się pod numerem telefonu: 668788521.

Zobacz:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

85 − 79 =