Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Autor: Paweł Jałoszewski.
kontenery na ubrania rumia tymczasem w rumi blog pawel jaloszewski

Pojemniki na odzież używaną w Rumi (Problemy czytelników)

Podczas minionego weekendu otrzymałem dwa ważne sygnały od czytelników bloga. Oba dotyczyły tego samego problemu – rozrzuconych ubrań, leżących w okolicy pojemników na odzież używaną przy ul. Kapitańskiej w Rumi.Swoimi spostrzeżeniami podzielili się ze mną Dawid i Grzegorz z Rumi. Choć zrobili to w osobnych wiadomościach, oboje poruszyli temat rozrzuconej odzieży, notorycznie zalegającej w okolicy pojemników przy ul. Kapitańskiej w Rumi. Jak informują czytelnicy, sytuacja trwa już przynajmniej od kilku tygodni.

Otrzymane wiadomości i zdjęcia przekazałem do Urzędu Miasta Rumi. Jak tylko otrzymam informację zwrotną, zaktualizuję wpis. 🙂

Aktualizacja (18.05.2020, godz. 16:18): Otrzymałem odpowiedź z urzędu. Właściciele zostali zobowiązani do uprzątnięcia terenu wokół pojemników. W ciągu najbliższych dni wszystko powinno być już uporządkowane. Sprawa problemów z pojemnikami na odzież jest już znana miastu i (niestety) jest to problem, który często się powtarza. Magistrat pracuje nad systemowym rozwiązaniem tej kwestii.

kontenery na ubrania rumia tymczasem w rumi blog pawel jaloszewski
Pojemniki na odzież używaną przy ul. Kapitańskiej w Rumi (zdjęcie od czytelnika, Dawida)
Pojemniki na odzież używaną przy ul. Kapitańskiej w Rumi (zdjęcie od czytelnika, Dawida)

Gdzie w Rumi oddać niepotrzebne ubrania i rzeczy?

Pytanie o to gdzie w Rumi można oddać niepotrzebne ubrania i rzeczy powraca na fanpage’u jak bumerang. 🙂 To właśnie dlatego jakiś czas temu postanowiłem poświęcić osobny wpis sklepowi “Dobry Uczynek”, który zysk ze sprzedaży wszystkich swoich “produktów” przeznacza na cele charytatywne. Sklep znajduje się przy ul. Dąbrowskiego w Rumi. Kliknij tutaj, aby przejść do wpisu.

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

Zobacz:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

32 − 26 =