Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
paulina damaske w reprezentacji narodowej

Wychowanka APS Rumia w reprezentacji Polski!

Za każdym razem z przyjemnością piszę o sukcesach osób związanych z Rumią – nie inaczej jest też teraz. Paulina Damaske, wychowanka Akademii Piłki Siatkowej w Rumi, została powołana do reprezentacji Polski na sezon 2020 i zgrupowanie w COS OPO Szczyrk!O sukcesach Pauliny Damaske pisałem już w poprzednich wpisach na blogu, chociażby przy okazji zdobycia przez nią tytułu Najlepszego Sportowca Rumi 2019 roku. Siatkarka, będąca wychowankiem Akademii Piłki Siatkowej w Rumi, jest obecnie wyróżniającą się atakującą w SMS PZPS Szczyrk.

Zawodniczka znalazła się w szesnastoosobowym składzie reprezentacji narodowej na sezon 2020 oraz zgrupowanie w COS OPO Szczyrk, które rozpocznie się 4 czerwca i potrwa do 25 czerwca. Radosną nowinę podał w zeszłym tygodniu Jacek Nawrocki, trener kadry kobiet.

Przed rozpoczęciem zajęć na terenie COS OPO Szczyrk wszystkie zawodniczki oraz sztab poddani zostaną badaniom na COVID-19. Szczegóły pracy w Szczyrku będą korygowane na bieżąco, w zależności od obowiązujących obostrzeń związanych z koronawirusem. Polski Związek Piłki Siatkowej czyni starania o organizację spotkań sparingowych. Kolejne zgrupowanie zaplanowane jest od 6 do 30 lipca.

(wpis opracowałem na podstawie komunikatu Polskiego Związku Piłki Siatkowej)

Zobacz:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

81 − = 75