Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
tymczasem w rumi pawel jaloszewski znani rumianie czytaja stacja kultura rumia (1)

Wziąłem udział w zabawie Stacji Kultura! [Wideo]

Choć w żadnym wypadku nie uważam się za “znanego” rumianina, dla zabawy postanowiłem odpowiedzieć na zaproszenie Stacji Kultura w Rumi i przyłączyć się do internetowej akcji pt. “Znani Rumianie Czytają”. Sprawdźcie, co z tego wynikło. 🙂“Znani Rumianie i Rumianki Czytają” to cykl wirtualnych spotkań z ludźmi kultury i sztuki, podróżnikami, sportowcami, a także z urzędnikami i społecznikami związanymi z Rumią. Jego uczestnicy dzielą się lekturami, które uważają za ciekawe, ważne lub poruszające. Jak dotąd ukazało się 7 odcinków – polecam je sprawdzić na zaprzyjaźnionym profilu Stacja Kultura – Biblioteka Rumia!

Znani Rumianie i Rumianki Czytają, odcinek 7:

W swoim (spontanicznie przygotowanym) nagraniu zdecydowałem się przedstawić autobiografię Michaela Phelpsa– multimedalistę i wielokrotnego rekordzistę w pływaniu. Wybrałem tą pozycję, gdyż sport już od dłuższego czasu jest jednym z moich sposobów na spędzanie wolnego czasu- a jak już się uczyć, to od najlepszych. 🙂 Tak jak wspominam w filmie, książka zawiera masę wątków z życia prywatnego Michaela i jego drogi na szczyt. Sprawdźcie sami. 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

9 + 1 =