Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
komunikacja miejska rumia po 1 czerwca 2020 autobusy zkm gdynia kupowanie biletow u kierowcy

Ponowne otwarcie ul. Pomorskiej!

Ponowne otwarcie ul. Pomorskiej w Rumi i przywrócenie ruchu kołowego – jeszcze w tym tygodniu! Zakończyły się prace drogowe.W miniony weekend, w związku z przebudową ul. Pomorskiej na odcinku od ronda Unii Europejskiej do ronda Rotmistrza Pileckiego, na czas układania ostatniej warstwy nawierzchni droga została zamknięta dla ruchu kołowego. Szczegóły dotyczące zamknięcia mogliście poznać w komunikacie z 17 czerwca (środa): Uwaga! Ważny komunikat dla kierowców!.

O ponownym otwarciu ul. Pomorskiej w Rumi poinformował m.in. Związek Komunikacji Miejskiej w Gdyni, w swoim komunikacie o przywróceniu stałych lokalizacji przystanków i kursów linii R, 87 i N30:

“W związku z zakończeniem prac drogowych w ciągu ul. Pomorskiej w Rumi, od 25 czerwca 2020 r. (czwartek), przywrócona zostaje stała trasa autobusów linii R, 87 i N30.

Autobusy linii R i N30 w obu kierunkach, a autobusy linii 87 w kierunku Redy ponownie kursować będą ul. Pomorską. Przystanki tymczasowe Mazowiecka 91 oraz Stoczniowców 01 przestają obowiązywać. Ponownie autobusy zatrzymywać się będą w stałych lokalizacjach przystanków: Mazowiecka 02Pomorska 02 oraz Kujawska 01.

Autobusy linii nocnej N30 już w nocy z 24 na 25 czerwca pojadą stałą trasą.”

(komunikat ZKM Gdynia z 22.06.2020)

Zobacz:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

12 − 3 =