Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
letnie autobusy zkm gdynia, jak dojechac na plaze z rumi, rumska plaza, komunikacja letnia, autobusy rumia plaza

Autobusem na plażę – przez całe wakacje!

Od 27 czerwca ruszyły wakacyjne autobusy i trolejbusy ZKM Gdynia! Sprawdź, czym dojechać na plażę. 🙂Jak dojechać z Rumi na plażę? Linią M!

Od 27 czerwca swoje kursy rozpoczęły autobusy linii M, jeżdżace z Rumi Dworca PKP do plaży w Rewie. Połączenia funkcjonują we wszystkie dni tygodnia. Zobacz rozkład: http://www2.zkmgdynia.pl/rozklady/000m/w.htm

Pasażerowie ZKM Gdynia mogą także skorzystać z linii:

  • 309 z Obłuża Leśnego do plaży w Babich Dołach, funkcjonującą we wszystkie dni tygodnia;
  • 321 z Cisowy Sibeliusa do plaż w Gdyni-Śródmieściu i Orłowie, funkcjonującą w niedziele i święta;
  • 326 z Grabówka SKM do pętli Orłowo SKM – „Klif”, obsługiwaną przez trolejbusy zabytkowe, funkcjonującą w niedziele i święta;
  • 365 z Gdyni Obłuża Centrum do plaży w Rewie, funkcjonującą w soboty, niedziele i święta w okresie wakacji.

Rozkłady jazdy – jak w dni wolne od nauki szkolnej

W związku z letnią przerwą w zajęciach dydaktycznych w szkołach, od 27 czerwca do 31 sierpnia 2020 r. na liniach: R, 141, 147, 159, 209 i 288 obowiązują rozkłady jazdy ważne w dni wolne od nauki szkolnej. Na pozostałych liniach nie wykonuje się kursów oznaczonych w rozkładach jazdy literami “s” lub “X“, a zamiast tego uruchamia się kursy oznaczone w rozkładach jazdy literami “w” lub “L“.

źródło: ZKM Gdynia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

66 + = 69