sobota, 19 czerwca, 2021

Imprezy, kultura i rozrywka, Lato 2020 w Rumi

Gwiezdna flota wyląduje w Porcie Rumia

wystawa gwiezdne wojny flota port rumia dla dzieci za darmo weekend rumia

Port Rumia przygotował nie lada atrakcję dla miłośników najpopularniejszej gwiezdnej sagi! Od 6 lipca w galerii będzie można obejrzeć wyjątkowe modele inspirowane kultowymi pojazdami kosmicznymi, a także modele postaci i kosmicznych lokalizacji.Filmy prezentujące międzygalaktyczną walkę dobra ze złem w kosmosie od dziesięcioleci biją rekordy popularności w kinach na całym świecie, a grono fanów kosmicznego uniwersum obejmuje kilka pokoleń. Port Rumia Centrum Handlowe Auchan przygotował dla nich wyjątkową niespodziankę. Od 6 do 26 lipca w pasażu galerii handlowej będzie można obejrzeć wystawę niezwykłych modeli inspirowanych światem gwiezdnej sagi, co będzie doskonałą okazją do przypomnienia sobie historii ulubionych bohaterów i podziwiania fantastycznych pojazdów.

Co będzie można zobaczyć na wystawie Gwiezdna flota?

Wśród 24 zaprezentowanych na wystawie modeli będzie można podziwiać najbardziej kultowe statki oraz pojazdy tak dobrze znane wszystkim fanom gwiezdnego uniwersum. Nie zabraknie również figur ulubionych postaci z jasnej i ciemnej strony mocy, a nawet odwzorowania najpopularniejszych lokalizacji i zabudowań w skali.Od fanów, dla fanów Gwiezdnych Wojen

Wszystkie modele, które będzie można podziwiać w Porcie Rumia, zostały wykonane w skali przez polskich miłośników gwiezdnej sagi. Rozpiętość niektórych z nich sięga aż 4 metry. Wykonanie pojedynczych modeli  z tej ogromnej kolekcji, zajęło twórcom wiele miesięcy, a nawet lat. Prezentowane eksponaty w najdrobniejszych detalach odzwierciedlają filmowe pierwowzory i bohaterów.

Wystawa Gwiezdna Flota w Porcie Rumia

Wystawa pt. „Gwiezdna flota” odbędzie się od 6 do 26 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Eksponaty będzie można oglądać w godzinach pracy galerii handlowej od godz. 9:00 do 21:00. Wstęp wolny.

(wpis opracowałem na podstawie informacji prasowej CH Port Rumia)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 45 = 54