Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.

Gdzie zgłosić usterkę na placu zabaw w Rumi?

Komu należy zgłaszać usterki dotyczące placów zabaw oraz zewnętrznych siłowni w Rumi? Gdzie zgłosić uszkodzenie na jednym z rumskich placów? Sprawdźmy!W pierwszej kolejności warto sprawdzić, czy dany obiekt jest zarządzany przez gminę. Wykaz miejskich placów zabaw i siłowni można znaleźć na stronie Urzędu Miasta Rumi (kliknij, aby otworzyć w nowym oknie).

Komu zgłosić uszkodzenie na placu zabaw w Rumi?

Jeśli obiektem zarządza gmina, wówczas można się skontaktować z wydziałem Polityki Gospodarczej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska pod numerem telefonu 58 679 65 60. Usterki i uszkodzenia na placach zabaw możecie też zgłaszać na stronie urzędu miasta na Facebooku, wskazując dokładną lokalizację obiektu i przesyłając zdjęcie.

Jak tłumaczy magistrat w Rumi, pracownicy wydziału PGMOŚ regularnie kontrolują place zabaw oraz inne obiekty rekreacyjne. W ramach patroli doglądają ich także strażnicy miejscy. Dodatkowo tereny te są objęte stałą umową z wykonawcą w zakresie utrzymania porządku i czystości.

(wpis opracowałem na podstawie materiałów Urzędu Miasta Rumi)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

39 + = 47