sobota, 19 czerwca, 2021

Imprezy, kultura i rozrywka, Lato 2020 w Rumi, Wiadomości

Symulator bolidu F1, fotobudka i bańki mydlane. Akcja “Wspieramy Polskę” w Rumi.

wspieramy polske w rumi rumia 2020 kiedy przyjedzie do rumi atrakcje program czy jest bezplatne

Rumia będzie jednym z przystanków ogólnokrajowej kampanii „Wspieramy Polskę” – akcji organizowanej przez Fundację Orlen.W środę (22 lipca) na parkingu MOSiR pojawi się specjalna naczepa oferująca m.in. udział w ankiecie oraz konkursach z nagrodami. Celem przedsięwzięcia jest wsparcie polskiej gospodarki poprzez edukację społeczeństwa pod kątem zakupów.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 12:00-18:00. W tym czasie najmłodsi mieszkańcy będą mogli bezpłatnie skorzystać z fotobudki oraz akcesoriów umożliwiających puszczanie dużych baniek mydlanych. Nieco starszym dedykowany jest refleksomierz oraz zawody za kierownicą Formuły 1 – do dyspozycji dwa licencjonowane fotele do symulatorów. Za każdą rywalizację przewidziane są nagrody gwarantowane.

Akcja “Wspieramy Polskę” przyjedzie do Rumi. (mat. organizatora)

– Poczuj się jak Robert Kubica! Zasiądź za sterami bolidu Formuły 1, zmierz czas reakcji na refleksomierzu i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce! – zachęcają organizatorzy. – Nasi animatorzy będą też zachęcać do udziału w ankiecie dotyczącej preferencji zakupowych i dokonywanych wyborów wśród polskich produktów. Za udział w ankiecie każdy uczestnik otrzyma zestaw wybranych produktów dostępnych na stacji Orlen, zapakowanych w ekologiczny worek – dodają.

Kampania „Wspieramy Polskę” jest realizowana z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.

Jak spędzić lato 2020 w Rumi?

Ciekawe wydarzenia, koncerty, imprezy i inne atrakcje dziejące się w Rumi (i jej okolicach) podczas lipca i sierpnia publikuję w specjalnie utworzonej zakładce na blogu Lato 2020 w Rumi. Sprawdźcie!

(wpis opracowałem na podstawie materiałów organizatora i Urzędu Miasta Rumi)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 7 = 1