sobota, 19 czerwca, 2021

Blog, Imprezy, kultura i rozrywka, Lato 2020 w Rumi, Wiadomości

Charytatywny bazarek dla bezdomnych zwierząt w Rumi

bazar dla psow i kotow rumia sierpien 2020(1)

Po długiej przerwie spowodowanej ograniczeniami przez COVID-19, do Rumi powraca charytatywny bazarek na świeżym powietrzu!W ofercie Charytatywnego Bazarku pod Chmurką znajdziemy tekstylia do domu, takie jak obrusy, poszewki na poduszki, serwetki, a także ubrania, obuwie, biżuterię, zabawki dla dzieci, książki, akcesoria dla zwierząt i wiele innych cudowności, w atrakcyjnych cenach.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup karmy oraz leczenie zwierzaków pozostających pod opieką Fundacji Dobrych Zwierząt.

Nasze zwierzęta chorują, są głodne, nie mogą dłużej czekać aż wirus minie…Musimy działać i zbierać fundusze cały czas…Bez wsparcia dobrych ludzi, nie damy rady pomagać bezdomnym zwierzakom.
Dlatego zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszego Bazarku, kupienia choć jednej rzeczy, wrzucenia złotówki do puszki, każda pomoc będzie dla nas bardzo ważna
– piszą w swoim wydarzeniu na Facebooku przedstawiciele fundacji.

Charytatywny Bazarek pod Chmurką odbędzie się na Rumskim Rynku (ul. Dębogórska 5), w najbliższą sobotę (1 sierpnia), w godzinach od 7:00 do 14:00. Serdecznie zapraszamy!

(Zdjęcie tytułowe: Alexandru Rotariu z Pexels)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

37 − 27 =