Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
narkotyki rumia amfetamina zatrzyanie mieszkanca

Mieszkaniec Rumi zatrzymany m.in. za posiadanie narkotyków

Policjanci z Rumi zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który ma do odbycia karę 15 dni pozbawienia wolności. Odpowie on również za posiadanie narkotyków, które znaleziono w jego mieszkaniu.Policjanci z Komisariatu Policji w Rumi zdobyli informację, że poszukiwany 40- letni mężczyzna może przebywać w jednym z mieszkań w Rumi, a dodatkowo może on posiadać narkotyki. Niczego niespodziewający się mężczyzna został przez funkcjonariuszy zatrzymany pod ustalonym adresem, a na stole w pokoju w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli worek z białym proszkiem. Po przeprowadzonym badaniu narkotesterem oraz zważeniu zabezpieczonej substancji potwierdzono, że poszukiwany mężczyzna posiadał ponad 16 gramów amfetaminy.

Mężczyzna został przesłuchany przez śledczych i został mu przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. Teraz, oprócz wcześniej zasądzonego wyroku pozbawienia wolności w wymiarze 15 dni, musi się liczyć dodatkowo z karą za popełnione przestępstwo narkotykowe, za które grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(wpis opracowałem na podstawie komunikatu Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

5 + 4 =