Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
koronawirus w szkole w rumi sp nr 6 rumia

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 6 w Rumi

Jak poinformował dziś urząd miasta, w Szkole Podstawowej nr 6 w Rumi im. Aleksandra Majkowskiego u jednego z uczniów potwierdzono zachorowanie na COVID-19.Decyzją sanepidu cała klasa została skierowana na domową kwarantannę. Szkoła funkcjonuje normalnie, lekcje odbywają się w trybie stacjonarnym. Dyrekcja szkoły postępuje zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi, pozostając w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Wejherowie.

– To trudny czas dla wszystkich – uczniów, rodziców, nauczycieli oraz dyrekcji – dlatego prosimy o wyrozumiałość oraz zachowanie zdrowego rozsądku. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować – komunikuje Urząd Miasta Rumi.

(wpis opracowałem na podstawie komunikatu i materiałów Urzędu Miasta Rumi)

Koronawirus w Rumi

Wiadomości, informacje i komunikaty na temat koronowirusa w mieście Rumia publikuję w zakładce: Koronawirus w Rumi (kliknij, aby przejść).


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

31 − 24 =