Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
bajkowa niedziela atrakcje w rumi za darmo

Tribute to Wodecki, morskie szlagiery, spektakle dla dzieci i inne atrakcje w Rumi! Za darmo!

Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo zaprasza do janowskiego parku na “Bajkową Niedzielę”, 13 września.Teatr i atrakcje dla najmłodszych

Od godziny 15.00 z myślą o najmłodszych organizatorzy przygotowali dwa przedstawienia: Byczek Fernando (Teatr Klapa, czyli Pan Koperek i Kminek) oraz Ranczo Brudnego Gary’ego (Teatr Qfer).

Ponadto, podczas całego wydarzenia na scenie prowadzone będą animacje dla dzieci, a wszystkich zgromadzonych odwiedzi Myszka Mickey. 🙂 Nie zabraknie także baniek mydlanych w formacie XXL.

Teatr Qfer przedstawi spektakl dla dzieci pt. Ranczo Brudnego Gary’ego. (fot. Dom Kultury SM Janowo)

Koncerty dla nieco starszych

Dla nieco “starszych dzieci”, o godzinie 17.00 rozpocznie się koncert Trójmiejskiej Grupy Wokalnej, z szlagierami Zbigniewa Wodeckiego oraz piosenkami o tematyce morskiej.

Trójmiejska Grupa Wokalna to kilkoro zaprzyjaźnionych zawodowych wokalistów z Trójmiasta. Świetne brzmienie, zróżnicowany repertuar, humor i wdzięk to ich cechy charakterystyczne. Koncertują w Polsce i za granicą, dając blisko 100 koncertów rocznie. Są laureatami m.in. II miejsca w Międzynarodowym konkursie Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona.Koncert Tribute to Wodecki w Rumi

Tribute to Wodecki – wspominkowy koncert piosenek jednej z największych gwiazd polskiej estrady – wokalisty, kompozytora i multiinstrumentalisty – Zbigniewa Wodeckiego. Wśród wykonywanych utworów znajdą się takie ponadczasowe hity jak “Lubię wracać tam gdzie byłem”, “Zacznij od Bacha”, “Chałupy” oraz utwory mniej znane, a równie piękne. Artyści, którzy zaprezentują te przepiękne przeboje to pasjonaci jego twórczości. Mieli także niejednokrotnie przyjemność współpracy z mistrzem i podczas koncertu podzielą się z publicznością ciekawostkami ze wspólnych spotkań na jednej scenie.

Trójmiejska Grupa Wokalna zagra w Rumi podczas Bajkowej Niedzieli. (fot. Trójmiejska Grupa Wokalna / Facebook)

Koncert Nad wodą

Nad wodą – to program największych polskich hitów związanych z regionem nadmorskim. Lokalny patriotyzm umocnią takie utwory jak “Trzecia miłość żagle” Czerwonych gitar, “Port” Krzysztofa Klenczona i kultowe szanty, idealne do wspólnej zabawy pod chmurką. 

Bajkowa Niedziela w Janowie

Niedziela, 13 września, godz. 15:00. Park Miejski w Rumi Janowie, ul. Filtrowa. Wstęp wolny!

(wpis opracowałem na podstawie materiałów Domu Kultury SM Janowo)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

7 + 3 =