Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.

Orkan Rumia gromi w drugiej rundzie Pucharu Polski!

W spotkaniu drugiej rundy Pucharu Polski (Gdańsk) MKS Orkan Rumia wygrywa na wyjeździe z Sokołem Boże Pole Wielkie aż 10:1!



W meczu drugiej rundy Pucharu Polski (Gdańsk), rozegranym na wyjeździe 9 września, MKS Orkan Rumia pokonuje Sokoła Boże Pole Wielkie 10:1 (drużyna gospodarzy gra na co dzień w A-klasie). Na uwagę zasługuje pięć bramek dla niebiesko-żółto-czerwonych zdobyte przez Mikołaja Ciecierskiego i trzy asysty Jakuba Wróblewskiego.

Bramki dla Orkana Rumia:

  • 1:0 Ciecierski (asysta: Składowski)
  • 2:0 Ciecierski (asysta: Kiełb)
  • 3:0 Ciecierski (asysta: Ozga)
  • 4:0 Ciecierski (asysta: Wróblewski)
  • 5:0 Barlak (asysta: Wróblewski)
  • 6:0 Wróblewski (asysta: Kreft)
  • 7:0 Ciecierski (asysta: Składowski)
  • 8:1 Kreft (asysta: Ciecierski)
  • 9:1 Wychnowski (asysta: Samulski)
  • 10:1 Wychnowski (asysta: Wróblewski)

Pozostałe wyniki drugiej rundy Pucharu Polski (Gdańsk):

  • Orzeł Subkowy (KO) – Czarni Pruszcz Gdański (KO) 8:1 (2020-09-08, 17:00, Subkowy, Sportowa 3)
  • Jaguar II Gdańsk AP (KA) – Akademia Sportu Kolbudy (KO) 1:2 (2020-09-08, 19:00,Gdańsk, Budowlanych 49)
  • Celtic Reda – Zatoka 95 Puck 0:2 ( 2020-09-08, 17:00, Reda, Łąkowa 59)
  • KTS-K GOSRiT Luzino – KP Gdynia 2:4 (2020-09-08, 17:00, Luzino, Mickiewicza 22)
  • KS Mściszewice (A) – Amator Kiełpino (A) 4:6 (2020-09-08, 18:00, Mściszewice, Sportowa 4)
  • WKS Lignowy Szlacheckie (A) – Potok Pszczółki (KO), 2020-09-09, 17:00, (Lignowy Szlacheckie 37)
  • Sobieski Gniew (JA) – Wisła Tczew (KO), 2020-09-09, 17:00, (Gniew, Janusza Kusocińskiego 10)
  • Unia 1922 Tczew (niezrzeszona) – Czarni II Pruszcz Gdański (B), 2020-09-09, 17:00 (Tczew, Elżbiety 21a)
  • GTS Juszkowo (B) – GTS Goszyn (KO), 2020-09-09, 17:00, (Juszkowo, Sportowa)
  • GTS Rokitnica (B) – GLKS Różyny (KO), 2020-09-09, 17:00, (Rokitnica, Bałtycka 3c)
  • Tres Osiczanka Osice (A) – GTS Mokry Dwór (KO), 2020-09-09, 17:00, (Steblewo 1)
  • GTS Pruszcz Gdańsk (B) – Orzeł 1955 Trąbki Wielkie (KO), 2020-09-09, 19:00, (Rusocin, Rataja 3)
  • Gedania Gdańsk (JA) – SPK Kamionka Sopot (KO), 2020-09-09, 16:30, (Gdańsk, gen. Józefa Hallera 201)
  • Olimpic Gdańsk (JA) – SAP Sopot (KO), 2020-09-09, 19:00, (Sopot, Jana z Kolna)
  • Stoczniowiec Gdańsk (A) – Gedania II Gdańsk (A), 2020-09-08, 16:30, (Gdańsk, Marynarki Polskiej 177)
  • Portowiec Gdańsk (A) – Ogniwo Sopot (KO), 2020-09-09, 18:00, (Gdańsk, Wyzwolenia 8)
  • ENERPOL NL6 Gdynia (niezrzeszona) – Bałtyk II Gdynia (KO), 2020-09-10, 17:00, (Gdynia, Ludwika Zamenhofa 17)
  • Kaszuby Połchowo (B) – Start Mrzezino (A), 2020-09-09, 17:00, (Połchowo, Dworcowa)
  • Bałtyk Gdynia AP (JA) – Pomorzanin ERRA Gdynia (KA), 2020-09-09, 17:30, (Gdynia, Olimpijska 5, Boisko B “Klatka”)
  • KTS-K Wikęd II Luzino (A) – Zenit Łęczyce (KO), 2020-09-09, 17:00, (Luzino, Mickiewicza 22)
  • Sztorm Kosakowo (KO) – Orlęta Reda (KO), 2020-09-09, 17:15, (Kosakowo, Złote Piaski)
  • Stolem II Gniewino (B) – Lider Dębogórze (B), 2020-09-09, 18:00, (Gniewino, Sportowa 1)
  • LZS Dragon Bojano (A) – Błyskawica Reda Rekowo (KO), 2020-09-10, 17:00, (Bojano, Warszawska 17)
  • Wda II Lipusz (B) – Santana Wielki Klincz (A), 2020-09-09, 17:00, (Lipusz, Derdowskiego 7)
  • LKP Nowa Karczma (A) – Wierzyca Stara Kiszewa (A), 2020-09-09, 20:30, (Stężyca, Abrahama 11)
  • Cartusia II Kartuzy (B) – KS Skorzewo (A), 2020-09-09, 17:00, (Kartuzy, 3 Maja 34)
  • Orzeł Gołubie (B) – GKS Sierakowice (KO), 2020-09-09, 17:00, (Gołubie, Sambora II)
  • Klub Sportowy Chwaszczyno (A) – Sporting Leźno (KO), 2020-09-09, 17:30, (Chwaszczyno, Węglowa)
  • Amator II Kiełpino (B) – Radunia II Stężyca (KO), 2020-09-09, 18:00, (Kiełpino, Długa 78A)
  • Wisła Długie Pole (A) – Styna Godziszewo (A), 2020-09-09, 17:30
  • GKS Bobowo (A) – Meteor Pinczyn (KO), 2020-09-09, 17:00, (Bobowo, Gdańska 19)
  • Sokół Lubichowo (B) – Beniaminek 03 Starogard Gd. (KO), 2020-09-09, 17:00, (Lubichowo, Księdza Lorenza)
  • OTS Osiek (B) – Wietcisa Skarszewy (KO), 2020-09-09, 17:00, Stadion Gminny (Osiek, Partyzantów Kociewskich)
  • Chojniczanka Chojnice (JA) – Tęcza Brusy (KO), 2020-09-09, 17:00, (Chojnice, MODRAK Bałtycka 1)
  • Brda Rytel (A) – Borowiak Czersk (KO), 2020-09-09, 17:00, Stadion w Rytlu (Rytel, Ostrowska )
  • Kolejarz Chojnice (A) – Victoria Kaliska (KO)

(źródło: Pomorski Związek Piłki Nożnej)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

55 + = 64