Dla mieszkańca, Koronawirus w Rumi, Wiadomości

Koronawirus w kolejnej szkole podstawowej w Rumi

koronawirus sp 10 rumia komunikat miasta
Reklama Reklama

Jak poinformował Urząd Miasta Rumi, w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Brzechwy u jednego z uczniów potwierdzono zachorowanie na COVID-19.O kolejnym przypadku zachorowania na koronowirusa w rumskiej szkole miasto poinformowało na swoim oficjalnym profilu na Facebooku 21 września, w poniedziałek:

– Decyzją sanepidu cała klasa oraz sześcioro nauczycieli zostało skierowanych na domową kwarantannę. Uczniowie przebywający na kwarantannie odbywają naukę w systemie zdalnym. Szkoła funkcjonuje normalnie, lekcje odbywają się w trybie stacjonarnym. Dyrekcja szkoły postępuje zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi, pozostając w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Wejherowie. – informują urzędnicy.

Wcześniej, 9 września, dowiedzieliśmy się o zachorowaniu na COVID-19 u jednego z uczniów Szkole Podstawowej nr 6 w Rumi im. Aleksandra Majkowskiego. Pisałem o tym w osobnym wpisie: Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 6 w Rumi.

To trudny czas dla wszystkich – uczniów, rodziców, nauczycieli oraz dyrekcji – dlatego prosimy o wyrozumiałość. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować – zapowiada miasto.

(źródło: Urząd Miasta Rumi)


Reklama Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

33 − 23 =