sobota, 19 czerwca, 2021

Imprezy, kultura i rozrywka

Setki potworów Łukasza Kowalczuka w Rumi

Lukasz-Kowalczuk w Rumi

Stacja Kultura zaprasza 17 października 2020 o 12:00 na rodzinne spotkanie autorskie z Łukaszem Kowalczukiem. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.Łukasz Kowalczuk jest autorem komiksów i ilustratorem, który na potrzeby swoich dzieł wymyślił setki potworów. Biblioteka w Rumi zaprasza na rodzinne spotkanie autorskie, w ramach którego twórca opowie m.in. o tym, jak powstały ilustracje do Kaszubajek. Uczestnicy stworzą również własne monstra, które będą mogli wykorzystać w swoich komiksach i opowieściach.

Podczas wydarzenia obowiązuje zachowywanie wzajemnego dystansu oraz używanie maseczek/przyłbic. Obowiązkowe zgłoszenie udziału prosimy przesyłać na adres: zapisy@bibliotekarumia.pl.

“Od baśni do fantasy”

Warsztaty są częścią projektu „Od baśni do fantasy”, na który Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Imprezy, kultura i rozrywka w Rumi

Więcej na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas i jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne w Rumi dowiecie się z kategorii na blogu: Imprezy, kultura i rozrywka w Rumi. Jeśli chcesz zareklamować swoje wydarzenie, zapraszam do działu: Kontakt.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

9 + 1 =