Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Autor: Paweł Jałoszewski.

W jakim celu ktoś otwiera skrzynki energetyczne w Rumi?

“W jakim celu ktoś otwiera skrzynki energetyczne?” – pytają Strażnicy Miejscy w Rumi. Jak przypuszczają, jest to zwykły “chuligański wybryk” i chcą znaleźć sprawcę.Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Rumi na problem pootwieranych skrzynek energetycznych zwracają uwagę w opublikowanym dziś raporcie z ważniejszych wydarzeń od 5 do 11 października:

Nie ma tygodnia, w którym Straż Miejska w Rumi nie zabezpieczałaby jakiegoś urządzenia energetycznego. Ktoś łamie zamknięcia i włamuje się do skrzynek. Dotykanie urządzeń znajdujących się wewnątrz jest niebezpieczne i grozi porażeniem prądem – ostrzegają funkcjonariusze.

Strażnicy zamykają w takich przypadkach skrzynki i zabezpieczają taśmą ostrzegawczą, po czym zawiadamiany jest zakład energetyczny.

fot. Straż Miejska w Rumi

“Złapmy wspólnie sprawcę”

Strażnicy zwracają się do mieszkańców o dokonanie zgłoszenia w przypadku zauważenia, że ktoś manipuluje przy zamknięciu skrzynki energetycznej. Zachęcają także do zrobienia zdjęcia telefonem komórkowym. “Złapmy wspólnie sprawcę!” – apelują.

Dane kontaktowe znajdziecie tutaj: https://sm.rumia.pl/kontakt/.

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

78 − = 74

Komentarz do “W jakim celu ktoś otwiera skrzynki energetyczne w Rumi?”

  • Avatar