Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
zmiana w organizacji ruchu dk 6 rumia janowo wezel

Od czwartku zmiany w ruchu na DK6 w Rumi

W związku z budową węzła integracyjnego w Rumi Janowie, w najbliższy czwartek (29 października) zostanie wprowadzona zmiana tymczasowej organizacji ruchu na drodze krajowej nr 6.W związku z budową węzła integracyjnego w Rumi Janowie w najbliższy czwartek (29 października) zostanie wprowadzona zmiana tymczasowej organizacji ruchu na drodze krajowej nr 6 (ul. Sobieskiego).

Zmiana w organizacji ruchu – DK nr 6 w Rumi (ul. Sobieskiego)

Zmiana będzie polegać na wyłączeniu z ruchu jezdni w kierunku Gdyni. Obustronny ruch pojazdów będzie się więc odbywał po jezdni, którą standardowo odbywa się ruch wyłącznie w kierunku centrum Rumi. Jak poinformowali urzędnicy, zmiana będzie obowiązywać przez około miesiąc – w zależności od warunków pogodowych wpływających na tempo prac.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Sobieskiego w Rumi.

(źródło: komunikat Urzędu Miasta Rumi z dn. 26.10.2020)

Inwestycje i budowy na terenie Rumi

Jakie inwestycje zaplanowano w Rumi? Co buduje się w mieście Rumia? Sprawdźcie wiadomości o inwestycjach, przetargach, remontach, modernizacjach i nowych miejscach biznesowych w Rumi.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

52 − = 43