Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
rumia jarmark swiateczny tymczasem w rumi

Jarmark Świąteczny 2020 w Rumi

Tegoroczny Jarmark Świąteczny w Rumi nie odbędzie się. Miasto poinformowało o tym w oficjalnym komunikacie.W 2019 roku Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Rumi trwał od piątku 13 grudnia do niedzieli 15 grudnia. Celem jarmarku jest wprowadzenie w mieście świątecznej atmosfery, jak również promocja regionalnych wyrobów, a także przedmiotów użytkowych i ozdobnych o charakterze bożonarodzeniowym.

W ramach jarmarku, dostępne były liczne stoiska gastronomiczne oraz strefa z rękodziełem. Osoby odwiedzające park Starowiejski mogły się więc zaopatrzyć w wyjątkowe świąteczne dekoracje czy regionalne produkty, takie jak miody czy sery. Klientów nie brakowało, a wielu z nich już zapowiedziało swoją obecność podczas następnych jarmarków, które ponownie mają być organizowane w parku Starowiejskim, przy MDK-u.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Rumi 2020 r.

Niestety, jak potwierdziło miasto w oficjalnym komunikacie 8 listopada 2020 r., tegoroczny Jarmark Świąteczny w Rumi został odwołany, podobnie jak Parada Niepodległości. Wszystko z powodu trwającej pandemii. Jarmark zaplanowany był na pierwszą połowę grudnia.

Tak wyglądał Jarmark Świąteczny w Rumi w 2019 roku – zobacz galerię zdjęć!

Więcej informacji na temat wydarzeń i imprez w Rumi

W kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiecie się na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Jeśli chcesz zareklamować swoje wydarzenie, zapraszam do działu: KONTAKT.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

17 − 14 =