Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Autor: Paweł Jałoszewski.
przekroczenie predkosci w rumi

Jechał 130 km/h na “50-tce”. Stracił prawo jazdy.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili kontrole prędkości w Rumi. W trakcie służby policjanci zatrzymali prawo jazdy młodego kierowcy Seata, z uwagi na przekroczenie dozwolonej prędkości na terenie zabudowanym o 80 km/h.Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji prowadzili w poniedziałek (16 listopada) kontrole prędkości na terenie Rumi. Przed godziną 21:00, podczas służby na ul. Grunwaldzkiej, mundurowi zatrzymali 20-latka z powiatu puckiego.

Mężczyzna jechał z prędkością 130 km/h na obszarze z ograniczeniem prędkości do 50 km/h. W trakcie kontroli drogowej sprawdzony został także jego stan trzeźwości. Był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące oraz ukarali mandatem za przekroczenie dozwolonej prędkości i 10 punktami karnymi.

Z kolei dzień wcześniej, w niedzielę (15 listopada), funkcjonariusze z Rumi zatrzymali na ul. Kosynierów poszukiwanego listem gończym 30-latka. Mężczyzna odpowie także za posiadanie narkotyków. Więcej o tym zdarzeniu przeczytacie w osobnym wpisie (kliknij, aby przejść).

(wpis na podstawie informacji Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 28 = 37