Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.
swiatla dabrowskiego starowiejska rumia sygnalizacja problem tymczasem w rumi

Co dzieje się ze światłami na skrzyżowaniu Dąbrowskiego-Starowiejska?

Jednego z czytelników mojego bloga, Patryka, zaniepokoiła sytuacja związana z niedziałającą sygnalizacją na skrzyżowaniu ul. Dąbrowskiego i Starowiejskiej.Wiadomość w tej sprawie otrzymałem na skrzynkę odbiorczą fanpage’u Tymczasem w Rumi.

Czy wiadomo co się dzieje od kilku dni na skrzyżowaniu Dąbrowskiego i Starowiejskiej? Nie działa sygnalizacja świetlna i sytuacje tam panującą można śmiało nazwać „dzikim zachodem”. Wczoraj (w niedzielę, 29 listopada) już jedna stłuczka była” – pisze jeden z czytelników, Patryk.

Wszystko wskazuje na to, że zaistniała sytuacja wynika z montażu dodatkowego oświetlenia na przejściach dla pieszych. Właścicielem skrzyżowania jest Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku. Tam też włodarze miasta zgłosili problem, jakiś czas temu. Z Zarządem telefonicznie kontaktował się także jeden z mieszkańców. Według otrzymanych przez niego informacji, prace (i utrudnienia z nimi związane) zaplanowane są aż do połowy grudnia.

Szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 58 673 25 44.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

68 − = 63