Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Dla mieszkańca, aktualności, wydarzenia, inwestycje, sport, rozrywka i historia Rumi. Autor: Paweł Jałoszewski.

Gdzie znaleźć Kaszubski Skarb? Bezpłatna gra w Rumi

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza do udziału w grze mobilnej Kaszubski Skarb, w którą można zagrać z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie.Fabuła gry Kaszubski Skarb zanurzona jest w świecie kaszubskich stworów opisanych w „Kaszubajkach” – opowieściach dla dzieci opublikowanych przez bibliotekę w internecie. Aby zagrać, wystarczy smartfon lub tablet z darmową aplikacją Action Track. Gracze wcielą się w poszukiwaczy skarbu i poznają fantastyczne istoty występujące tylko na Kaszubach.

Premiera gry nastąpi 5 grudnia 2020. Kod QR wejścia do gry znajdziecie na fanpage’u Stacji Kultura oraz na www.bibliotekarumia.pl, a także osobiście w Stacji Kultura. Gra będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych do 30.04.2020.

Gra „Kaszubski Skarb” została zrealizowana w ramach projektu „Od baśni do fantasy”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Partnerstwo dla Książki.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

8 + 2 =