Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Autor: Paweł Jałoszewski.
rumia pobicie policja

Włamania do myjni samochodowych w Rumi i Wejherowie

Policja zatrzymała 34-letniego mężczyznę, który odpowie za włamania do myjni samochodowych w Rumi i Wejherowie.Praca kryminalnych z Wejherowa doprowadziła do ustalenia i zatrzymania włamywacza. Policjanci ustalili, że 34-latek odpowiada za trzy włamania do myjni samochodowych w Wejherowie i Rumi, do których doszło w pierwszej połowie października rb. . Straty, jakie spowodował, wyniosły kilkanaście tysięcy złotych.

Kryminalni zatrzymali sprawcę na terenie Tczewa. Mężczyzna był zaskoczony widokiem policjantów, którzy zapukali do jego drzwi. Sprawca został przetransportowany do wejherowskiej komendy, gdzie następnie usłyszał zarzuty dotyczące dwóch kradzieży z włamaniem, jednego usiłowania kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia mienia.

Ponadto kryminalni także pod koniec listopada br. zatrzymali sprawcę innej kradzieży z włamaniem do myjni samochodowej w Wejherowie. Włamywaczem w tym przypadku był 22-letni wejherowianin. Został także doprowadzony do wejherowskiej komendy, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzut. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

(wpis opracowałem na podstawie informacji Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 59 = 64