Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Autor: Paweł Jałoszewski.

Skocznia narciarska w Rumi?! Skacz jak Adam Małysz!

Tego jeszcze nie grali. 🙂 Za sprawą jednego z kreatywnych mieszkańców, na Górze Markowca w Rumi stanęła skocznia narciarska.

Czy spodziewaliście się, że kiedyś będziemy mogli poskakać na skoczni narciarskiej w Rumi? Oczywiście, że nie. Teraz jednak mamy taką możliwość, dzięki grze Deluxe Ski Jumping 4! Dla tych, którym ta nazwa nic nie mówi – to kontynuacja popularnego “Małysza”, przenoszonego na dyskietkach w latach 200x. 🙂

Skocznia Rumia HS45

Jeden z graczy Deluxe Ski Jumping 4, Grzegorz, postanowił zaprojektować w niej własną skocznię: Rumia HS45. “Rumska krokiew” została opisana jako “Fictional hill from Rumia, Poland. Placed at Markowcowa hill”, czyli “Fikcyjna skocznia w Rumi (Polska). Mieści się na Górze Markowca“. Jak możecie domyśleć się już z samej nazwy, jej punkt konstrukcyjny został umieszczony na 45 metrze.

Zobaczcie jak prezentuje się skocznia narciarska w Rumi. Poniżej zrzuty ekranu pochodzące z gry Deluxe Ski Jump 4:

fot. dsj24.pl
fot. dsj24.pl
fot. dsj24.pl

Skocznia narciarska w Rumi

Nie jestem pewny, czy Grzegorz (twórca wirtualnej skoczni) nie zainspirował się jedną z fotoszopek, którą opublikowałem dawno temu na łamach Tymczasem w Rumi. 🙂

Problemem może być to, że autorzy DSJ4 nie przewidzieli opcji dodawania pomnika wielkiej żyrafy. 🙂 Więcej takich przeróbek znajdziecie we wpisie: Rumia w alternatywnej rzeczywistości oraz dziale na blogu: Rumia na wesoło.

Ciekawostkę (będącą tematem dzisiejszego wpisu) przesłał mi jeden z czytelników, Krzysztof. Dziękuję!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 + 2 =