Blog TymczasemWRumi.pl – opinie, wiadomości i informacje na temat miasta Rumia. Autor: Paweł Jałoszewski.

Pożar przy ul. Bolesława Chrobrego

Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie poinformowała o poniedziałkowej interwencji przy pożarze sadzy w przewodzie kominowym budynku przy ul. Bolesława Chrobrego w Rumi.

W miniony poniedziałek (15 lutego) ok. godziny 18:00 doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym budynku jednorodzinnego znajdującego się przy ulicy Bolesława Chrobrego w Rumi. Strażacy odpowiednio zabezpieczyli teren, a podczas gaszenia pożaru użyli podnośnika hydraulicznego. Na miejscu działały łącznie trzy zastępy z Redy oraz Rumi.

Pożar przy ul. Bolesława Chrobrego. (fot. OSP Reda)

Do zdarzenia udał się zastęp GBA Mercedes z pełną obsadą, liczącą 6 ratowników – relacjonują strażacy z OSP Reda. – Po dojeździe na miejsce zastano zastępy z JRG Rumia. Działania objęły m.in. zabezpieczenie miejsca zdarzenia, podanie prądu mgłowego do komina z użyciem lancy kominowej. W działaniach gaśniczych użyto również podnośnika hydraulicznego – komentują interwencję.

O innych interewencjach Ochotniczej Straży Pożarnej w Redzie możecie przeczytać na blogu pod tagiem OSP Reda lub na profilu Facebookowym Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 + 6 =