sobota, 19 czerwca, 2021

Problemy mieszkańców

Czytelniczka szuka złodzieja – pomożecie?

Pani Nina poszukuje śladów i poszlak mogących pomóc w znalezieniu sprawcy kradzieży. Pomożemy?

Jedna z czytelniczek bloga, Pani Nina mieszkająca w sąsiedniej Gdyni, zwróciła się do mnie z prośbą o zamieszczenie poniższej informacji na temat kradzieży. Sprawca cały czas nie został złapany.

Złodziej i kradzież z podziemnego garażu

“Cześć wszystkim! Z góry wyjaśniam dlaczego zamieszczam post tutaj – mamy podejrzenia, że złodziej jest spoza granic Gdyni, więc korzystam ze wszystkich możliwych opcji! Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu auta, bądź jakichkolwiek poszlak…

Zdjęcie otrzymane od czytelniczki, Pani Niny.

W dniu 24.03.2021 przedstawiony samochód wjechał do garażu podziemnego mieszczącego się przy ulicy Bronisława Dembińskiego (wjazd od numeru 19A). Wjeżdżał tam dwukrotnie ok. godz. 12.00 i przed godziną 14.00. Dokonał kradzieży pojazdu dwukołowego mechanicznego oraz akcesoriów do auta.

Kierowca doskonale zabezpieczył numery rejestracyjne (fałszywe) oraz naklejkę na przedniej szybie. Na kamerach nie widać twarzy sprawcy. Złodziej był bardzo dokładnie przygotowany, więc oba wjazdy nie trwały więcej jak kilka-kilkanaście minut.

Zdjęcie otrzymane od czytelniczki, Pani Niny.

Być może ktoś z Państwa zauważył auto wypakowane kartonami i oponami w okolicy. Zakładamy, że wyjechał poza granice Miasta Gdynia, więc może gdzieś na jakimś zjeździe na ul. Morskiej udało się go wychwycić. Może ktoś z Państwa posiada również monitoring i udało uchwycić się takowe auto.

Za wszelkie informacje będę wdzięczna, a za doprowadzenie do sprawcy wyznaczona jest nagroda.
Jednocześnie gdyby ktoś zauważył takie oto piękne felgi – proszę również o kontakt!”

Czytelniczka bloga, Pani Nina

O czym jeszcze mówi się w Rumi i okolicy?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się w naszej okolicy znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 3 = 3