sobota, 19 czerwca, 2021

Imprezy, kultura i rozrywka, Sport

Gala MMA K1 w Rumi. Time of Masters 7!

W sobotę 26 czerwca w Rumi odbędzie zawodowa gala MMA K1 Time of Masters VII “Lucky Seven”. Jej hasło brzmi: “Zero kalkulacji, wszystko na jedną kartę”.

Federacja Time of Masters zaprasza na zawodową gale MMA i K1, która odbędzie się 26 czerwca 2021 r. na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Mickiewicza 49 w Rumi. To już siódma edycja wydarzenia.

– Liczba 7 w prawie wszystkich znanych nam kulturach uważana jest za liczbę magiczną. Symbolizuje życie duchowe, szczęście, dobry los, ale także więź łączącą człowieka ze wszechświatem oraz przeznaczenie. Ze względu na swój specyficzny wygląd 7-ka kojarzy się z kosą, co jednoznacznie przywodzi na myśl śmierć…. – komentuje federacja w zapowiedzi Gali Time of Masters VII w Rumi.

Gala MMA w Rumi Time of Masters 7. Kto wystąpi?

Jak zapewniają organizatorzy, w Rumi szykują się bardzo mocne pojedynki utalentowanych zawodników z całego kraju.

Tym razem stawiamy na młode talenty, na świeżą krew i niepochamowana ambicje. Ta gala będzie jak prawdziwa ruletka, nieprzewidywalna, emocjonująca, ryzykowna. Zapowiada się dziesięć niesamowitych pojedynków w formule MMA i K1. Kto wejdzie All in, kto postawi wszystko na jedna kartę dowiemy się już niedługo – komentuje federacja Time of Masters.

Plakat zapowiadający imprezę zdradza następujące nazwiska: Kalski, Grześkowiak, Kryński, Zawitowski, Hajmowicz, Stajszczyk, Klasa.

Gala MMA K1 Time of Masters w Rumi

Gala MMA K1 Time of Masters odbędzie się 26 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Mickiewicza). Początek gali o godzinie 19:00. Bilety na galę MMA K1 Time of Masters VII Lucky Seven w Rumi będą dostępne u zawodników oraz na stronie www.eventim.pl.

Imprezy i wydarzenia na terenie miasta Rumia

W kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiecie się więcej na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Zachęcam do sprawdzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 1 = 1