Sport i zdrowie

Bezpłatne bilety dla seniorów na mecz Arki z Piastem!

Bezpłatne bilety dla seniorów na mecz Arki z Piastem!
Reklama Reklama

Dzięki uprzejmości klubu Arka Gdynia, dla posiadaczy Rumskiej Karty Seniora miasto przygotowało bezpłatne bilety na najbliższy mecz gdyńskiej drużyny piłkarskiej w roli gospodarza.


Seniorzy za darmo

Choć dziś żółto-niebiescy zagrają na wyjeździe w Sosnowcu, najbliższy mecz na gdyńskim stadionie odbędzie się 22 lutego, o godzinie 18:00. Każdy posiadacz rumskiej karty seniora ma okazje obejrzeć spotkanie Arka Gdynia – Piast Gliwice całkowicie za darmo!

Co należy zrobić, by zdobyć bilet?

Wystarczy zgłosić się osobiście lub telefonicznie do Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Rumi (pok. 010, nr tel. 58 679-65-39 ) i wyrazić chęć otrzymania biletu (wymagane będzie podanie numeru PESEL). Zapisy trwają do 20 lutego do godz. 15:00. Wejściówki imienne będą do odebrania osobiście, w dniu meczu, w kasie technicznej nr 4 (niezbędne jest okazanie dowodu osobistego oraz Rumskiej Karty Seniora) przy stadionie Arki Gdynia (ul. Olimpijska 5).

Autor: Paweł Jałoszewski, źródło: rumia.eu

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 + 2 =