Wiadomości

Bezpłatne przejazdy autobusami ZKM Gdynia i pociągami SKM Trójmiasto!

Bezpłatne przejazdy autobusami ZKM Gdynia i pociągami SKM Trójmiasto!
Reklama Reklama

22 września (niedziela) w pociągach PKP SKM Trójmiasto i autobusach ZKM Gdynia kierowcy jeżdżą za darmo! Akcja odbywa się w ramach Europejskiego Dnia Bez Samochodu.Zamień swój samochód na pociąg lub autobus! W najbliższą niedzielę, 22 września, dla wszystkich pasażerów, będących właścicielem lub współwłaścicielem samochodu osobowego, obowiązują bezpłatne przejazdy pociągami PKP SKM Trójmiasto oraz na wszystkich liniach organizowanych lub współorganizowanych (171, N1) przez ZKM w Gdyni. W obu przypadkach przejazd odbywa się na podstawie okazanego podczas kontroli biletów ważnego dowodu rejestracyjnego pojazdu, którego jest właścicielem lub współwłaścicielem oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość. Szczegóły znajdziecie na stronach SKM Trójmiasto oraz ZKM Gdynia.

Tego dnia odbędzie się także finał rumskiej odsłony Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Festyn, na którym czekać będą m.in. zabawy uliczne, tor rowerowy, zajęcia plastyczne i ekologiczne warsztaty, odbędzie się w parku Starowiejskim w Rumi, w godzinach od 13:00 do 16:00. Więcej informacji w osobnym wpisie. 🙂


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Jeden komentarz

  1. No i oczywiście osoby które nie mają samochodu muszą za taki przejazd zapłacić. Niestety nie które grupy mają większe przywileje niż inne osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *