Dla mieszkańcaKomunikaty

Brak ciepłej wody na terenie Rumi

Brak ciepłej wody na terenie Rumi
Reklama Reklama

Uwaga! Szykuje się kolejna przerwa w dostawie ciepła. OPEC Sp z o.o. poinformował, że w 30 września 2019 r, od godziny 5.00 do późnych godzin nocnych zostanie wstrzymana dostawa ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej do odbiorców z obszaru miasta Rumia.
Zapowiedziana przerwa spowodowana jest pracami remontowo-inwestycyjnymi na magistrali ciepłowniczej zasilającej miasto Rumia. W związku z faktem, że w instalacjach wewnętrznych będzie tylko zimna woda prosimy o uwzględnienie tej okoliczności i niekorzystanie z kranów z ciepłą wodą, aby w konsekwencji niepotrzebnie nie zwiększać rachunku za ciepło.

OPEC Sp. z o.o. zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić pełną sprawność systemu ciepłowniczego. Informacja o ewentualnym skróceniu terminu przerwy w dostawie ciepła zostanie umieszczona na stronie internetowej: www.opecgdy.com.pl

źródło: Spółdzielnia Mieszkaniowa Janowo


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

30 − 20 =