Dla mieszkańcaInwestycjeWiadomości

Budowa węzła integracyjnego w Rumi – kolejne zmiany w ruchu!

Budowa węzła integracyjnego w Rumi – kolejne zmiany w ruchu!
Reklama Reklama

Uwaga, uwaga, ważny komunikat dla kierowców w Rumi! W związku z budową węzła integracyjnego w Rumi Janowie wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu kołowego.


O tymczasowej organizacji ruchu drogowego poinformował w komunikacie Urząd Miasta Rumi. Od najbliższego piątku (26 czerwca) na ul. Gdańskiej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy – na odcinku od ronda do ul. Dokerów. Wyłączone z ruchu zostaną także wloty na ul. Gdańską z ul. Janowskiej, Świętojańskiej, Ormińskiego i 3 Maja.

Ponadto dalej będzie wyłączony z ruchu odcinek ul. Gdańskiej od ul. Dokerów do torów kolejowych, a także fragmenty ul. Obrońców Westerplatte (od ul. Gdańskiej do ul. Kolejowej) i fragment ul. Kolejowej.

fot. Urząd Miasta Rumi

Budowa węzła integracyjnego i tunelu w Rumi

Więcej informacji o samej inwestycji możecie znaleźć we wpisie: Rusza budowa węzła integracyjnego w Rumi Janowie! Sprawdź najważniejsze informacje!


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *