InwestycjeProblemy mieszkańców

Co dzieje się z Biedronką przy ul. Starowiejskiej w Rumi?

Co dzieje się z Biedronką przy ul. Starowiejskiej w Rumi?
Reklama Reklama

Dlaczego sklep Biedronka przy ul. Starowiejskiej w Rumi jest zamknięty? Do kiedy potrwa remont? Niektórzy z Was sugerowali nawet, że zostanie zamknięty, a w lokalu otworzy się inna firma. Zapytałem o to u źródła.

Jak się okazuje, sklep jest właśnie w trakcie remontu, który (zgodnie z planem) ma się zakończyć na początku II kwartału tego roku.

– Remont sklepu przy ulicy Starowiejskiej 13 w Rumi trwa od połowy lutego bieżącego roku. Planowany termin zakończenia prac remontowych to początek II kwartału 2022 roku. Dzięki pracom modernizacyjnym, placówka zostanie dostosowana do najwyższego standardu obowiązującego w sieci w koncepcie 3.0 – tłumaczy Sebastian Kańtoch, kierownik sprzedaży produktów świeżych w sieci Biedronka.

Sklep Biedronka przy ul. Starowiejskiej w Rumi przejdzie remont. (zdjęcie: materiały prasowe)

W sklepie zwiększy się m.in. ilość kas samoobsługowych (będą cztery stanowiska). Dla komfortu klientów placówka zostanie podzielona na strefy: owoców, warzyw czy strefę z produktami promocyjnymi. Zastosowane zostaną również rozwiązania ekologiczne, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2. Po remoncie klienci będą mogli korzystać z zupełnie nowego stoiska sprzedaży pieczywa.

Zobacz: Galeria Rumia przedłuża umowy. Duża sieć na kolejne lata

W Rumi nadal czynne pozostają pozostałe sklepy sieci Biedronka położone przy ulicach: Dąbrowskiego 76, Kosynierów 55, Grunwaldzkiej 8, Sobieskiego 14a oraz Dębogórskiej 132.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.