Imprezy, kultura i rozrywkaKino letnie w RumiLato w RumiWiadomości

Czy w Rumi odbędzie się kino letnie (2020)?

Czy w Rumi odbędzie się kino letnie (2020)?
Reklama Reklama

Kino plenerowe w Rumi było jednym z hitów zeszłorocznego lata w naszym mieście. Niestety, w tym roku nie będzie kontynuacji.Na czym polega kino letnie w Rumi?

W kinie plenerowym w Rumi w 2019 roku mogliśmy obejrzeć m.in. takie tytuły jak Cudowny chłopak, Bohemian Rhapsody, Green Book czy Najlepszy. O tym, jakie filmy zostaną wyświetlone podczas kina plenerowego w Rumi zadecydowali mieszkańcy w internetowym głosowaniu. Seanse podzielone były na dwie grupy: filmy przeznaczone dla dzieci i całych rodzin oraz te dla starszej publiczności.

Seanse odbywały się w sierpniowe piątki i soboty w Parku Starowiejskim i Parku Żelewskiego. Oprócz plenerowego ekranu, na oglądających czekały również leżaki, koce oraz popcorn. Wszystko bezpłatnie.

Czy w Rumi odbędzie się kino letnie w 2020 roku?

kino letnie w rumi
Plenerowe Kino Letnie w Rumi, zdjęcie archiwalne. (fot. Urząd Miasta Rumi)

W 2020 roku kino plenerowe w Rumi nie odbędzie się. Wszystko ze względu na konieczne oszczędności w gminnym budżecie oraz bezpieczeństwo uczestników.

– Niestety w tym roku kino letnie się nie odbędzie. Mamy nadzieję, że to tradycyjne już wydarzenie powróci do Rumi w przyszłym roku – zapowiedziało miasto na swoim profilu na Facebooku.

W tym roku bez “hitów”

Generalnie wiemy już, że w 2020 roku w rumskim kalendarzu miejskich imprez zabraknie wydarzeń takich jak: Lipiec w Rumi, Kino Letnie, Dzień Seniora, Koncert Kolęd czy dzień patrona miasta. Informacja została opublikowana w lipcowym numerze miejskiego biuletynu w Rumi. Podzielę się z Wami okolicznościowym memem na tą okazję. 😉

(fb.com/RumskieMemy)

Lato 2020 w Rumi. Najciekawsze wydarzenia i imprezy w mieście Rumia.

Czy ta wiadomość oznacza, że w tym roku wakacje spędzimy przed telewizorem? Niekoniecznie! Ciekawe wydarzenia, koncerty, imprezy oraz inne atrakcje dziejące się w Rumi podczas lipca i sierpnia publikuję w specjalnie utworzonej zakładce na blogu Lato 2020 w Rumi. Sprawdźcie!

Reklama Reklama

Zobacz:


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

20 + = 25