BlogGdzie w Rumi...?Imprezy, kultura i rozrywkaLato w RumiSport i zdrowieWiadomości

Euro 2020. Czy w Rumi jest organizowana Strefa Kibica?

Euro 2020. Czy w Rumi jest organizowana Strefa Kibica?
Reklama Reklama

Czy podczas Euro 2020, w Rumi jest organizowana jakaś miejska Strefa Kibica, w którym można by było obejrzeć mecze? Z tytułowym pytaniem zwróciła się do Urzędu Miasta Rumi jedna z mieszkanek, Pani Anna. Odpowiedź może niektórych rozczarować.

Okazuje się, że w Rumi nie ma “miejskiej” strefy kibica. Meczów nie obejrzymy ani na sporej wielkości obiektach MOSiR Rumia, jak i w mniejszym Miejskim Domu Kultury. Jedyne strefy kibica, na jakie mogą liczyć mieszkańcy to te organizowane przez prywatne puby czy restauracje.

Tu jednak jest inny problem. Jakiś czas temu poruszałem temat pubów w Rumi, do których warto się wybrać. Niestety, ich liczba cały czas maleje. Szczególnie podczas Euro 2020 przydałby się sportowy pub Winners (kliknij po szczegóły), który mieścił się przy dworcu PKP w Rumi. Można tam było obejrzeć wszystkie mecze Euro 2016 oraz Mistrzostw Świata 2018.

O to, gdzie mieszkańcy Rumi oglądają mecze Euro 2020, zapytałem Was na instagramie oraz fanpage’u Tymczasem w Rumi. Większość z Was robi to…w domowym zaciszu, co nie jest dla mnie zaskoczeniem.
Gdybyście jednak chcieli wyjść na mecz do pubu, aktualnie “na rynku” pozostał jedynie “Pool Club Adria”, przy ul. Piaskowej. W nim też nieraz oglądałem transmisje i mogę go szczerze polecić. Nie wiem, czy wiele zmieniło się po pandemii, ale mój opis tego miejsca znajdziecie w artykule: Gdzie w Rumi wyjść na piwo czy drinka ze znajomymi?.
Przed wizytą najlepiej skontaktować się z obsługą i dowiedzieć, czy pub jest otwarty i czy na pewno będzie transmitowane wybrane spotkanie: profil na Facebooku, numer telefonu: 601318217.

Gdzie w Rumi…?

Gdzie, co, kiedy i jak w mieście Rumia? 🙂 Ten dział to praktycznie “rumia online” – opinie, recenzje, podpowiedzi i odpowiedzi dotyczące Rumi. Znajdziecie tam odpowiedzi na najczęściej padające pytania od mieszkańców oraz inne różne ciekawostki.

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

Reklama Reklama
Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.