Imprezy, kultura i rozrywkaWiadomości

Ferie 2020 w Rumi. Zobacz zaplanowane wydarzenia i atrakcje!

Ferie 2020 w Rumi. Zobacz zaplanowane wydarzenia i atrakcje!
Reklama Reklama

Ferie zimowe w roku szkolnym 2019/2020 w Rumi rozpoczęły się 13 stycznia i potrwają do 26 stycznia 2020 r. Poniżej zebrałem informacje na temat wydarzeń dla dzieci i młodzieży w tym okresie. 🙂Akcja Zima 2020 w Rumi

Ferie 2020 r. Oferta miejskich jednostek w Rumi oraz SM Janowo. Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć szczegółowy program.

Lodowisko w Rumi

Według opublikowanego programu zajęć zaplanowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi, w tym roku nie przewidziano w nim lodowiska dla dzieci. Cóż, szkoda. 🙂

Ferie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rumi

ferie 2020 rumia zajecia dla dzieci

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza do udziału w zajęciach organizowanych podczas ferii zimowych 2020. Wstęp wolny! Szczegółowy program we wpisie: Ferie 2020 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rumi.

Zobacz: Ferie 2020: Filmowe poranki w Stacji Kultura

Rumia. Ferie zimowe 2020 – atrakcje dla dzieci w janowskim Domu Kultury

Ferie ze sztuką 2020 r. w Domu Kultury SM Janowo. Nie ma czasu na nudę! Wśród zaplanowanych wydarzeń znajdziemy atrakcje podzielone na dwa bloki: dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat oraz młodzieży w wieku od 11 do 15 lat. Zobacz szczegółowy program.

rumia ferie 2020 atrakcje dla dzieci


Styczeń w Miejskim Domu Kultury w Rumi. Zobacz plan imprez!

W dniach od 13 do 24 stycznia, od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00-14:00, w MDK Rumia odbędą się zajęcia dla dzieci pod nazwą AKCJA ZIMA. Szczegółowy program pod tym linkiem (kliknij).

Reklama Reklama
mdk rumia plan imprez

parkrun Rumia i program 6 na 6!

parkrun rumia

Nie ma złej pogody na aktywność na świeżym powietrzu. Zakładamy trampki, adidasy czy co kto ma i widzimy się w sobotę o 9.00 na parkrunie, by aktywnie i z uśmiechem przywitać weekend. Nie ważny czas, ważna Wasza obecność! Od września 2019 roku ruszył program “6 na 6”. Zapraszamy do zabawy wszystkie dzieci z rodzicami oraz nauczycieli W-F. Zasada jest prosta – za 6 odbytych parkrunów, 6 z W-F! Zaskoczcie swojego nauczyciela W-F paszportem pełnym wpisów z pokonanej trasy!

Szczegóły znajdziecie we wpisie: Parkrun Rumia. Sześć biegów na szóstkę!

Najbliższe biegi:

  • 258 parkrun Rumia. 18 stycznia (sobota), godz. 9:00.
  • 259 parkrun Rumia. 25 stycznia (sobota), godz. 9:00.

Ferie zimowe w szkołach. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji.

W dniach 13 – 24 stycznia 2020 r., w związku z feriami zimowymi w szkołach, na liniach komunikacji miejskiej organizowanych przez ZKM w Gdyni obowiązywać będą – w dni powszednie – rozkłady jazdy ważne w dni wolne od nauki szkolnej (poza okresem letnich wakacji szkolnych). Nie będą wykonywane kursy oznaczone w rozkładach jazdy literą “s”, w zamian wykonywane będą kursy oznaczone w rozkładach jazdy literą “w”. Nie będą funkcjonować linie “szkolne” 244 i 265.

Ferie zimowe w szkołach. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji.


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *