Festiwal Baniek Mydlanych w Rumi

W najbliższą niedzielę (19 września) na boisku przy ul. Bukowej odbędzie się Festiwal Baniek Mydlanych w Rumi.

Reklama Reklama

Organizatorzy zapowiadają dużo darmowego płynu, bańkowe zabawy, konkursy z nagrodami, akcesoria do puszczania baniek oraz kolorowe łakocie i granity. Na miejscu zostaną rozstawione również dmuchańce i eurobungee.

Festiwal Baniek Mydlanych to doskonała zabawa dla wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych. Ten magiczny dzień na pewno na długo pozostanie w Waszych głowach. Nie może Was zabraknąć! – przekonują w zapowiedzi wydarzenia.

Początek imprezy o godz. 15.00. Wstęp bezpłatny.

Imprezy, kultura i rozrywka w Rumi

W kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiecie się na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne w Rumi? Kiedy odbędzie się koncert Twojego ulubionego zespołu? A kiedy występy kabaretów? Informacje z pierwszej ręki. 🙂

ródło: materiały organizatora, zdjęcie tytułowe: pixabay.com)

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *