Wiadomości

Flash mob w Porcie Rumia

Flash mob w Porcie Rumia
Reklama Reklama

W minioną sobotę (9 marca) na klientów Centrum Handlowego Port Rumia czekała spora niespodzianka. Przez kilka minut częścią obiektu zawładnęli tancerze ze studia Creative Dance. Promowali w ten sposób zbliżające się Mistrzostwa Polski FTS w 10 Tańcach.


Mistrzostwa Polski FTS w 10 Tańcach odbędą się 23 i 24 marca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. Główną atrakcją będzie wieczorna Gala Mistrzostw Polski – zarówno sobotnia,
jak i niedzielna – podczas której zaprezentują się najlepsze pary z całego kraju. Niedzielną galę poprowadzi znana z „Tańca z Gwiazdami” jurorka – Iwona Pavlovic. Nie zabraknie również niespodzianek.

fot. rumia.eu

Paweł Muchewicz, organizator wydarzenia:

Myślę, że nasza impreza jest na tyle atrakcyjna, że wpisała się już na stałe do miejskiego kalendarza. Sam fakt, że dostajemy od federacji możliwość organizacji mistrzostw, świadczy o wysokim poziomie przygotowań. Zainteresowanie jest spore, rangi wydarzeniu z pewnością dodaje także obecność Iwony Pavlovic.

Pary taneczne wystartują w siedmiu kategoriach: juniorzy 12-14 lat, młodzież 16-18 lat, młodzież starsza 16-21 lat, dorośli powyżej 18 lat, senior I, senior II oraz senior III. Przedstawiciele młodszych kategorii zaprezentują się podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Rumi, który odbędzie się przy okazji mistrzostw Polski. Wstęp na wydarzenie jest biletowany, całodniowy wstęp kosztuje 30 złotych.

A tak to wyglądał podobny flash mob, rok temu 🙂

Opracował: Paweł Jałoszewski, źródło: rumia.eu, studio PM Fotografia,

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 36 = 39