Komunikaty

Harcerki w Rumi zapraszają

Harcerki w Rumi zapraszają
Reklama Reklama

[Ogłoszenie “grzecznościowe”, opublikowane na prośbę 19 Rumskiej Drużyny Harcerek “Puszcza” im. gen. Marii Wittek “Miry”. – TwR]


Drodzy czytelnicy!
Bardzo serdecznie zapraszamy państwa córki w wieku 10-15 lat do drużyny harcerek, która działa na terenie naszego miasta -Rumi. Zbiórka naborowa odbędzie się 16 marca bieżącego roku, startujemy o godzinie 10:00 na dworcu w Rumi. 

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej to wspólnota przyjaciół – dzieci, młodzieży i dorosłych, która w oparciu o wartości chrześcijańskie, poprzez przykład własny instruktorek i instruktorów harcerskich, pracę nad sobą, służbę, przygodę oraz inne elementy metody harcerskiej wychowuje człowieka pełnego radości życia, odpowiedzialnego za Polskę i gotowego podjąć wyzwania współczesności.
Nasza drużyna funkcjonuje na terenie miasta od 3 lat, drużynową od założenia jest pwd. Weronika Stankowska wędr. W drużynie funkcjonuje pięć zastępów, których nazwy wywodzą się od nazwy drużyny. Nasze spotkania odbywają się co tydzień w sobotę, a co jakiś czas odbywamy tzw. biwaki harcerskie, w trakcie których możemy sprawdzić zdobytą wiedzę.

Zapraszamy do odwiedzenia fanpage drużyny na Facebook-u lub kontaktu telefonicznego z drużynową: 794-473-945.

Autor: 19 Rumska Drużyna Harcerek “Puszcza” im. gen. Marii Wittek “Miry”.

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 + 3 =